ul. Księcia Witolda 2, 50-202 Wrocław 502 130 893

kartawin

poznajświat win

Zapraszamy Państwa w podróż po świecie doskonale wyselekcjonowanych win, w którym nasz Sommelier z wielką precyzją dostosowuje ofertę do stale rosnących oczekiwań i życzeń gości. Format karty win oraz zaproponowany podział według stylu nie jest autorytarną opinią ale zaproszeniem do dyskusji, zabawy smakami i wrażeniami. Nie zapominamy o aperitifach (koktajle szampańskie) i digestifach (rocznikowe Armagnac’i).

Winaz całego świata

Ponad setka pozycji gwarantuje swobodny wybór według gustu i budżetu gości. Proponujemy wina z całego świata, nie zapominając o klasycznych regionach. Dodatkowym urozmaiceniem może być regularnie zmieniany wybór win na kieliszki dający Państwu jeszcze większe możliwości odkrywania wyjątkowych i niespotykanych powszechnie smaków. Nasza restauracja może się pochwalić największą w kraju kolekcją Brunello, wszystkie są dostępne na kieliszki dzięki systemowi Coravin.

Winotylko dla Ciebie

Istnieje możliwość zamówienia pozycji specjalnych, przygotowania degustacji indywidualnych lub przeznaczonych dla większej grupy gości. Jeśli którakolwiek pozycja z karty wyjątkowo przypadnie Państwu do gustu i zechcieli by Państwo zakupić ją do domu przygotowaliśmy rabaty nawet do 30%. Nie zapominajmy o fakcie, iż karta win to tylko mapa w tej podróży po doznaniach smakowych. Nasi goście w każdym momencie mogą liczyć na przewodników – sommelierów i kelnerów – służących radą i serwisem na najwyższym poziomie.

Cała karta win jest dostępna w lokalu lub na prośbę klienta zostanie wysłana drogą mailową.

NAPISZ DO NAS